Sesja ciążowa w przestrzeni, którą tworzycie to pierwsze rodzinne ujęcia na fotografiach. To początek opowieści o Waszym maleństwie i rodzinie. Stworzymy razem naturalne i pełne światła zdjęcia bez większego wysiłku i przygotowań. Takie zdjęcia w  to więcej intymności oraz wygody dla was a przy tym klimat i naturalność waszych emocji i zdjęć pozostaje niezmienny. Są to też zdjęcia ponadczasowe i minimalistyczne w formie.

Sesja w plenerze da nam większą różnorodność ujęć w kontekście tego co będzie nas otaczało i było tłem. Tutaj możemy poszaleć z koncepcją od subtelnych ujęć w naturze do industrialnej, miejskiej formy.

Co musicie wiedzieć?

Studio mieści się w Warszawie na Dolnym Mokotowie, a zdjęcia możemy wykonać w dowolnym dniu – niezależnie czy jest to dzień tygodnia czy weekend. Po zakończonym spotkaniu otrzymacie link do galerii, z której wybieracie swoje najpiękniejsze kadry. Po subtelnej korekcie otrzymacie swoje zdjęcia wydrukowane w formacie 15×23 cm na matowym papierze.

ZOBACZ OFERTĘ

 

Tymon | 2021

ZOBACZ OFERTĘ

Ola | 2019

ZOBACZ OFERTĘ

Olga i Alicja | 2018

ZOBACZ OFERTĘ

 

Alicja | 2017

Jestem pewna, że jeżeli zaprosisz mnie do was to zyskasz nie tylko piękne ujęcia ale też świetny czas i doskonałą pamiątkę na lata. Ponieważ liczą się wasze więzi.

ZOBACZ OFERTĘ

 

Sesja ciążowa

Facebook & Instagram & Pinterest