Jesienna sesja zdjęciowa może być wspaniale spędzonym czasem a dla Was też pamiątką w postaci zdjęć dlatego zachęcam do spotkania w tym czasie podpowiadając jak to u mnie wygląda.

Natura nam sprzyja

Stylizacja jesienna.

Do spotkania warto przygotować się. Sesja wśród wielu kolorów wymaga ubrań, które wtopią się w otaczającą przestrzeń tak, żeby kadry były spójne i było widać Was i Wasze emocje na zdjęciach. Zatem dalej unikamy wzorów i napisów a skupiamy się na jednolitych kolorach. Możemy poszukać ciekawych nakryć głowy czy szalików i rękawiczek.

Kiedy umawiamy się.

W zależności od Waszej dyspozycyjności jeżeli umawiamy się w tygodniu to możemy z tygodnia na tydzień dopasować termin. Natomiast, jeżeli zależy Wam na dniu w tygodniu to zazwyczaj dobrze gdy skontaktujecie się ze mną minimum miesiąc wcześniej. Sesję wykonujemy tuż przed zachodem słońca i to będzie nam determinowało godzinę, w zależności od miesiąca będzie ona w miarę upływającego czasu wcześniejsza.

Przebieg.

Podczas spotkania dajemy sobie na wszystko czas i planujemy godzinę ale nie zamykamy się na nią.

Spacerujemy oddając się tej chwili, a ja zawsze podczas niej znajdę przestrzeń do zainteresowania dzieci czymś by zrobić naturalne ujęcia. W parkach gdzie zazwyczaj bywam jest dużo atrakcji, a same liście są wielkim placem zabaw dla dzieci.

Na koniec.

Na zakończenie dostajecie dostęp do galerii online z surowymi zdjęciami spośród których wybieracie swoje najlepsze ujęcia. Jak otrzymam info o wybraniu kadrów przechodzę do subtelnej korekty i wysyłam wersje cyfrowe oraz po akceptacji ich zlecam wydruk. Później już tylko zostaje czekanie na przesyłkę kurierską z odbitkami. Wszystko zamykamy w czasie dwóch tygodni od dnia wybrania przez Was ostatecznych kadrów.

Zobacz ofertę.

Facebook & Instagram & Pinterest