Plener rodzinny i sesja zdjęciowa to naprawdę świetne doświadczenie, z którego wyniesiecie mnóstwo wspomnień w postaci zdjęć ale też forma i pomysł na spędzenie czasu. Dzisiaj, na wagę złota. A ja jestem po to żebyście czuli się podczas spotkania komfortowo.

Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi sądzić, że to co dla mnie jest normą dla Was niekoniecznie musi nią być. I tak naprawdę wiele osób ma pewnie wątpliwości przed poznaniem nowego. A ponieważ jestem osobą przyjazną i łatwo budującą relacje więc na pewno uda się nam szybko nawiązać porozumienie żeby spotkanie przebiegało naturalnie.

Sesja trwa zazwyczaj dwie godziny ale to jest pewna umowność. Nie spinamy się ramami czasowymi chodzi przecież o to żeby poznać się i spędzić miło czas a przy okazji wyłapać piękne rodzinne chwile.

Zastanawiacie się też często jakie stylizacje przygotować na dzień zdjęć. Nic nadzwyczajnego. Zajrzyjcie do szafy a na pewno w niej znajdziecie coś w jednolitych kolorach, w których będziecie spójnie wyglądać. Poza kolorystyką jednak najważniejsze jest żebyście się dobrze i wygodnie czuli w tym co założycie na siebie.

Miejsce spotkania umawiamy wspólnie ponieważ zależy mi żeby już tutaj poznać Was i zobaczyć czy macie jakieś swoje ulubione miejsca, w których bywacie. Ja znam mnóstwo ciekawych, naturalnych przestrzeni w Warszawie i okolicach, gdzie również możemy się wybrać.

Poza tym jak będziecie wyglądać warto wiedzieć co można wziąć na taką sesję. Zaskoczę Was – musicie zabrać jedynie dobry humor i pozytywne nastawienie a ja dodatkowo zabiorę  piękną pogodę.

Słowa Cię nie przekonują? to przeczytaj rekomendacje.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to czekam na nie – napisz do mnie.

Plener rodzinny