Wchodzimy w 2023 rok

Kochani! Kończymy 2022 i witamy 2023 rok, pełen dobrych ale też trudnych chwil, w których często wystawiani byliśmy na próbę charakterów – w którym ostatecznie daliśmy radę i lecimy dalej, po więcej, bardziej, lepiej! Pamiętamy, że 👉 życie mamy jedno!

Miniony rok na pewno był też baaaaardzo pracowity. Obliczyłam, że podczas tego czasu odbyłam ponad 160 spotkań fotograficznych co w skali roku daje niemal co drugi dzień na spotkaniu z kimś. I cieszę się! Liczę na więcej i wierzę, że tak właśnie będzie!

Ten dzień jest możliwością do podsumowań i powrotów do tego co w nim wydarzyło się. Zastanowienia się co zmieniłabym a co robię dobrze oraz gdzie byłam wczoraj i jak widzę siebie jutro zarówno zawodowo jak i prywatnie.

Czy mam postanowienia? Oczywiście! I zamierzam dążyć do ich realizacji zachowując względną równowagę na linii życia prywatnego i zawodowego.

A czego Tobie życzę w tym przełomowym momencie? 👉 Chciałabym żebyś w tym zwariowanym świecie znalazł*a chwile na zatrzymanie i zastanowienie się nad sobą i tym co wokół Ciebie. I niech te momenty będą natchnieniem do zrobienia czegoś wyjątkowego co doda skrzydeł Tobie!

Ja wiem jedno. Niezależnie co przyniesie 2023 rok to jestem totalnie ciekawa i nie mogę się doczekać jego wypełnienia! A treścią na pewno będą spotkania z ludźmi!
Uśmiecham się do Ciebie jak zawsze i na pełnej petardzie wskakuję w nowy rok! Do siego!!

Facebook & Instagram & Pinterest