Śpieszę żeby ogłosić mój malutki sukces na polu lokalnym i jest to wystawa fotograficzna poświęcona kobietom z naszej okolicy – siekierkowskim kobietom. Zorganizowana w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet.

Projekt został zrealizowany dzięki Fundacji „Bo Warto” , z którą od ponad roku lokalnie współdziałam realizując reportaże z życia naszej społecznosci. To tu możecie zobaczyć moje prace i cudowne kobiety, które miały odwagę stanąć przed obiektywem i wziąć udział w sesji. Wszystkie cudowne, inspirujące, ciekawe. Jedne charyzmatyczne, inne spokojne i nieśmiałe ale każda piękna i bardzo interesujaca.

wystawa, fotograf warszawa, portret, dzień kobiet, siekierki, mokotów, najleoszy fotograf, fotografia okolicznościowa

Dla mnie samej było to spore wyzwanie nie tylko organizacyjne (ponieważ sesje były zaplanowane w tygodniu ale też w weekendy i było ich po kilka dziennie) ale też sama byłam ciekawa czy jako fotograf będę umiała dotrzeć do każdej i poznać ją na tyle by wydobyć ten kadr, to zdjęcie. Wychodzilam bowiem z założenia, że to jest ich czas i ta chwila naszego wspólnego spotkania i efektu zostanie w pamięci na dłużej. Mnie  napewno a czy dziewczynom? Mam nadzieję.

Zaprszam wszystkich serdecznie. Przyjdźcie, poznajmy się!