Czas wartościowy dla was czyli zdjęcia rodzinne w plenerze.

Aaaaach! Gorący okres spotkań z wami podczas spacerów by wykonać wyjątkowe zdjęcia rodzinne w plenerze trwa!

Czas na ciąg dalszy! Lato w pełni!

Być może siedzisz teraz i starasz wymyślić jakieś zajęcia dla dzieciaków – bo lato w mieście!?

Dlatego wyciągam Cię za rękę do spędzenia czasu wartościowego z rodziną pod moim czujnym na wasze emocje okiem. Mam dla was przygotowaną moc atrakcji podczas spotkania. Nie ma nudy! A zdjęcia powstają podczas zabawy.

Obiecuję, 🤞 że będzie przyjemnie a po spotkaniu pozostanie wam nie tylko miłe wspomnienie ale zdjęcia, które podbiją serca obserwatorów.

Trochę o tym jak to wygląda:

Gdzie?

Spotykamy się w jednym z warszawskich parków. To niczym nieograniczona przestrzeń do kreatywnego działania i zabawy. Spacerujemy ale też zmierzamy do kryjówek w drzewach, po drodze karmiąc zwierzęta (wiewiórki, gołębie i kaczki). Ja zabieram nasiona ze sobą, karmicie wy a ja szaleję z aparatem.

Kiedy? O której?

Spotykamy się w terminie dopasowanym do was wieczorową porą. To najlepsza pora ponieważ słońce jest nisko i powstają pięknie oświetlone kadry. To też często czas kiedy robi się chłodniej ale spacerujemy zazwyczaj w zacienionych miejscach.

Jak długo?

Czas na sesji to godzina lub dwie, wszystko zależy od was. Nie spinamy się jednak zegarkiem a kierujemy się energią. To ona nas niesie. Spotkanie ma być przyjemnością!

Czy musisz się specjalnie przygotować?

Tak, ale to nie są wielkie przygotowania. Minimalnie to zawsze mogą być t-shirty i jeansy a dla lubiących strojenie się mogą to być dopasowane stylizacje. Jakie? Podpowiadam zaraz po tym jak umówimy się.

A co gdy będzie padał deszcz?

Przekładamy sesję. Na pogodę nie ma rady! Teraz jak już rozpisałam co i jak! Bierz familię za rękę i idziemy zrobić szałowe ujęcia i spędzić czas na powietrzu. Obiecuję, ze będzie super! 👌 Daj poznać się!

Podczas i po sesji.

Podczas sesji dużo podpowiadam w kontekście pozowania ale też podglądamy efekty, poprawiamy ujęcia. Z doświadczenia wiem, że każde kolejne minuty to rozluźnienie nie tylko dla rodziców ale też dla dzieci. Po sesji otrzymujecie ode mnie link do galerii, z której wybieracie najlepsze kadry. Zdjęcia dostajecie nie tylko w wersji cyfrowej ale też drukowanej na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15×23 cm, opakowane w piękną teczkę lub pudełko.

Daj się porwać na sesję w plenerze! Jestem tu dla Ciebie! 🙌

ZOBACZ OFERTĘ

Facebook & Instagram & Pinterest