Jakie mogą być życzenia Noworoczne 2021?

2020 rok na pewno był zaskakujący, a dla mnie też pełen zmian. Będę o nim myślała jak o momencie, w którym nie poddałam się mimo przeciwności losu, wielu trudnych chwil i wątpliwości. Czas, w którym nauczyłam się wielu rzeczy i wyciągnęłam wiele lekcji.

Jego początek to praca nad wernisażem, który odbył się tuż przed ogłoszeniem lockdown’u. Były to intensywne spotkania portretowe, lokalnie z dziewczynami z warszawskich Siekierek. Poznałam wówczas mnóstwo ciepłych i otwartych osób.

Później była przerwa w pracy, dzięki której mogłam przygotować dla Was stronę i podziałać na polu marketingowym. Kiedy dużo pracujesz zawsze te kwestie są bardziej z tyłu głowy i trudno im przebić się do priorytetów. Ten czas wolny na to pozwolił.

Zupełnie inna Wielkanoc, spędzona na łączach telefonicznych ale blisko siebie. Sercem. Większość z nas zwolniła tempo życia dzięki czemu mogliśmy spojrzeć na nie z dystansu i ze spokojem. Ja już tęsknię za spotkaniami fotograficznymi by chwilę później móc wrócić do pracy.

Pierwsze po przerwie zdjęcia to roczek uroczej Majki, która jest córką moich przyjaciół. Nie mogliśmy pozwolić żeby ten wyjątkowy czas nie został zapamiętany. Domowo i zacisznie ale zawsze. Pojawiły się imponujące świeczki i pyszny tort, który Maja jadła niemal całą sobą.

W tym roku to też skończone przeze mnie 40 lat i urodziny, które tak naprawdę trwały cały rok. Piękny czas z bliskimi i znajomymi. To były naprawdę wyjątkowe chwile których nie da się zapomnieć. Potwierdziły też jak cudownych ludzi mam obok siebie.

Ten rok to też inwestycje i zmiana formy działalności. Dość ryzykownie ale to musiało się wydarzyć i w zasadzie mogę powiedzieć, że to była dobra decyzja. Teraz moja praca nabrała lepszej jakości. Niezmiernie mnie to cieszy, że mogę rozwijać się dla Was.

Kończyłam ten rok pięknymi dziecięcymi uśmiechami podczas sesji świątecznych, które odbyły się z zachowaniem ostrożności. Intensywność tych spotkań (mimo, że mniejsza niż zwykle), zawsze dodaje mi skrzydeł i poczucie dobrze zrealizowanego czasu.

W tym roku swoją kontynuację ma fotografia analogowa, która mnie fascynuję od jakiegoś czasu. I w wolniejszych chwilach staram się rozwijać tą umiejętność. Z różnym skutkiem. Do tego jak do większości potrzeba cierpliwości i czasu.

2021 będzie już tylko lepszy a jakby miało być inaczej to też wezmę to na siebie i będę stawiała czoła przeciwnościom. Bo życie byłoby nudne bez nich.

Kochani! Wyrzucamy z hukiem stary rok i patrzymy z nadzieją w przyszły. Bądźcie zdrowi, dobrzy dla siebie ale przede wszystkim dla innych. Otwartości serca nigdy za wiele.

A sobie życzę w Nowym Roku roku wielu spotkań, ponieważ wciąż mam nieposkromioną żądzę poznawania i bycia z Wami podczas rodzinnych spotkań.

Zawsze zapraszam Was do kontaktu oraz odwiedzenia

Facebook & Instagram & Pinterest