Siła Waszych słów

…ponieważ zależy mi na Waszym zaufaniu.

Rekomendacje są ważne. Dzięki nim wiem, co myślicie o mojej pracy i czy jesteście zadowoleni z jej efektów.
Dziękuję za wszystkie słowa.

 

sesja rodzinna, zdjęcia rodzinne, fotografia dziecięca, fotograf mokotów, fotograf wilanów, fotograf ursynów, sesje rodzinne, zdjęcia z chrztu, sesja rodzinna plener, sesja zdjęciowa rodzinna, fotograf dziecięcy, rodzinna sesja zdjęciowa, sesja rodzinna warszawa, zdjęcia rodzinne w plenerze, sesja rodzinna w domu, rodzinne sesje zdjęciowe, fotografia dziecięca warszawa, fotografia rodzinna warszawa, sesje rodzinne w studio, sesja rodzinna w studio, sesja chrzciny, naturalne zdjęcia, sesje rodzinne plener, rodzinna sesja ciążowa, sesja noworodkowa rodzinna, sesja rodzinna z noworodkiem, sesja zdjeciowa rodzinna, sesje rodzinne warszawa, fotograf rodzinny, sesja rodzinna cennik, sesja plenerowa rodzinna, zdjęcia rodzinne w studio, sesja rodzinna ciążowa, fotografie rodzinne, sesja fotograficzna rodzinna, rodzinna sesja, sesje rodzinne w domu, sesja rodzinna noworodkowa, sesje rodzinne z niemowlakiem, sesje rodzinne z noworodkiem, sesja zdjęciowa rodzinna warszawa, rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze, sesja zdjęciowa rodzinna cena, rodzinna sesja zdjęciowa warszawa, jesienne sesje rodzinne, sesja rodzinna cena, rodzinna sesja zdjeciowa, naturalna sesja rodzinna, fotograf rodzinny warszawa, rodzinna fotografia, sesje fotograficzne rodzinne, sesje fotograficzne rodzinne, sesja zdjęciowa dla rodziny, sesja zdjęciowa chrzciny, cena sesji rodzinnej, sesja rodzinna warszawa, cena, sesja rodzinna plenerowa, koszt sesji zdjęciowej rodzinnej, lifestyle, sesja lifestyle, sesja lifestylowa warszawa

Fotograf rodzinny to osoba, która ma umiejętność nawiązywania relacji z rodzicami ale przede wszystkim z dziećmi.
Ci co mi zaufali i powierzyli swoje foto-opowieści podzielili się swoją opinią.
Za każdą dziękuję.

„Polecam z całego serca! Mieliśmy przyjemność spędzić z Wiolą czas na sesji w plenerze, jej wynik przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia cudowne, pamiątka na całe życie za którą jeszcze raz dziękujemy. Atmosfera sesji niesamowita, nawet szalona dwulatka bez problemu dała zrobić sobie piękne zdjęcia. Wiola umie uchwycić „ten” moment. Wszystko było tak naturalne, że chwilami zapominaliśmy, że ktoś nas fotografuje.” – Iwona.

„Wiola jest niesamowitym fotografem, którego mogę polecić z całego serca! Po pierwsze, dzięki niej cała sesja przebiega w swobodnej atmosferze, po drugie, potrafi poradzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, jednocześnie daje cenne wskazówki gdy tego trzeba, po trzecie, obsługa jest sprawna i profesjonalna, i wreszcie po czwarte – jej ujęcia są magiczne i pełne niepowtarzalnego uroku ❤ Aż ciężko jest zdecydować się na wybrane ujęcia, chciałoby się mieć je wszystkie na pamiątkę.” – Kasia D.

„Sesja z Wiolą odbywa się w tak przyjacielskiej, otwartej atmosferze, że zdjęcia robią się jakoś obok, niemal przypadkiem. Efekt jest wspaniały, trudno uwierzyć, że tyle ujęć powstało w tak krótkim czasie, na niewielkiej przestrzeni. Dzieci od razu poczuły te dobre emocje i naturalnie cieszyły się wspólną zabawą, uwiecznioną na pięknych zdjęciach. Polecam ogromnie!” – Daria.

„Byłam na sesji fotograficznej po raz pierwszy i bardzo się stresowałam, ale Wiola od razu stworzyła bardzo miła i zrelaksowaną atmosferę, w efekcie której udało się zrobić dużo fantastycznych zdjęć. Ta sesja była dla mnie odkrywaniem siebie od nowa, każdemu szczerze polecam 🙂 jest to idealny prezent dla ukochanej osoby lub dla siebie samej 😊” – Violeta. 

„Sesja rodzinna u Wioli to była czysta przyjemność, niesamowita atmosfera w trakcie zdjęć, a efekt przerósł nasze oczekiwania, każde zrobione zdjęcie warte było wydrukowania. Wiola potrafi uchwycić piękne emocje i energię. Bardzo polecam.” – Alicja.

„Wioletta to wrażliwy i przezdolny fotograf- ze spokojem w sercu i głowie. Kadry – subtelne i bajeczne! Ciężko wybrać pakietową ilość, bo chcesz więcej i więcej! Co ważne!!!Pani fotograf bardzo pomocna i dyskretna. W czasie przygotowań nikt nie czuł się skrępowany wręcz mogliśmy liczyć na: dobre rady, wsparcie nawet pomocną dłoń! W kościele – niewidoczna, ale skuteczna. Dodatkowo bardzo elastyczne podejście do klienta. Czas pandemii przyniósł wiele niespodzianek, mimo to wyszliśmy ze wszystkiego obronną ręką -za co Ci Wiola bardzo, bardzo dziękujemy! Było to nasze pierwsze, ale myślę nie ostatnie spotkanie! Prezentu lepszego niż te piękne zdjęcia nie mogliśmy dać naszej córce! Polecam z czystym sercem i głębokim przekonaniem! Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki za dalszy rozwój!” – Kasia.

„W pierwszych sekundach współpracy z Wiolą znika całe napięcie związane z oczekiwaniem nowego doświadczenia, jakim jest współpraca z profesjonalnym fotografem. Po 5 minutach masz wrażenie, że rozumiecie się bez słów, a po kwadransie okazuje się, że minęła już godzina i macie masę świetnych zdjęć! Z pewnością wrócę do Wioli przy kolejnej okazji, także z rodziną.” – Beata.

„Wspaniała, profesjonalna i ciepła osoba, która sprawia, że stres związany z pozowaniem znika i pozostaje tylko zabawa, luz a na koniec cudowne i klimatyczne zdjęcia. POLECAM.” – Danuta.

„Bardzo sympatyczna i ciepła osoba ale przede wszystkim profesjonalistka w tym czym się zajmuje czyli fotografii. Zdjęć z naszych pierwszych urodzinek miało być 50 bo tak się umawiałyśmy ale wszystkie były tak piękne, że skończyło się na 180. Album z wklejonymi zdjęciami po prostu piękny. Cudna pamiątka na długie lata. Jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco.” – Magdalena z Michałkiem i rodziną.

„Kochana! Lepszego fotografa nie mogłam trafić jesteś wspaniała tego czego oczekiwałam w tak ważnym dla nas dniu okazał się jeszcze piękniejszy niż sobie wymarzyłam‼️jesteś po prostu do tego stworzona dziękujemy z całego serca za cudowne zdjęcia, a przede wszystkim za piękna pamiątkę. PS. Do zobaczenia wkrótce.” – Kamila, Łukasz i Pola.

„Wiola towarzyszyła nam w dniu Chrztu Świętego naszego synka za co ogromnie jeszcze raz dziękujemy – te wspaniałe chwile zostały dla nas uwiecznione na najpiękniejszych fotografiach – zdjęcia są przecudowne ! a Wiola jest przesympatyczną i ciepłą osobą, jeszcze raz ogromnie dziękujemy i do zobaczenia.” – Monika, Adrian i Antoś.

„Cudowna atmosfera stworzona przez Wiolę podczas sesji zaowocowała przepięknymi, a przede wszystkim naturalnymi i wzruszajacymi ujęciami! Gorąco polecam!!!❤” – Martyna z Kubą i Hanuszką.

„Dziękujemy za piękne zdjęcia z chrztu. Pani fotograf ma świetne oko, nie zmęczyła gości ustawianiem, pozowaniem, etc. Zdjęcia robi dyskretnie, tak że nikt tego nie zauważa. A do tego jest przemiłą osobą, goście na przyjęciu brali ją za członka rodziny.” – Anna i Jaś.

„Cudowna współpraca! Mądra i uważna Fotograf, polecam z całego serca!! Wyjątkowa pomysłowość i niespotykana umiejętność pracy z kobietami” – Melania.

Więcej opinii znajdziecie tutaj.

 

Facebook & Instagram & Pinterest