Zastanawiasz się czy sesja noworodkowa w domu jest dla Ciebie? Podpowiem.

Wiem doskonale, że dziecko jest dla Was całym światem. Cud narodzin, cud życia, ten moment jest ważny bez dwóch zdań.

Dlatego jeżeli masz wątpliwości nie zastanawiaj się. Nie ma lepszej przestrzeni do spotkania się z okazji narodzin niż Wasz dom. Uwieczniamy rutynę dnia malucha czyli tulenie, karmienie, odbijanie, przewijanie, kąpanie, spanie itd. Pomiędzy tymi czynnościami są Wasze czułe gesty i troskliwe spojrzenia. Wszystko odbywa się naturalnie i bez zakłócania spokoju.

Kiedy rezerwować termin.

Termin najlepiej zarezerwować najpóźniej z dwu-trzytygodniowym wyprzedzeniem. Jeżeli masz możliwość umówienia się w dniu w tygodniu to odstęp czasu między rezerwacją a spotkaniem może okazać się krótszy.

Jak ubieramy się.

Nasze spotkanie nie wymaga wielkich przygotowań. Jak już uznacie, że czujecie się na siłach spotkać na sesję to warto przygotować jednolite, w podobnych tonacjach ubrania. Krzykliwe kolory czy wzory będą odwracały uwagę od Was samych. Biele, beże, szarości świetnie sprawdzają się podczas zdjęć. Sesja rodzinna odbywa się na bosaka. Maluszek może mieć przygotowanych kilka ubrań na zmianę.

Dom.

Dobrze gdy przestrzeń, na której wykonujemy sesję jest pozbawiona elementów krzykliwych kolorystycznie i pojawiają się w niej kwiaty ozdobne. I to tyle. Tak naprawdę to otoczenie jest zatopione w głębi ostrości obiektywu a widzimy tylko Was i Wasze emocje.

Podsumowując.

Spotkanie w przestrzeni, którą tworzycie to najprostsza a przy tym bardzo wyjątkowa możliwość pokazania pierwszych chwil z maleństwem. Nie będę pisać o tym, że docenia się to po czasie bo to oczywiste dlatego nie zwlekaj i napisz do mnie.

Zarezerwuj termin i poznajmy się.

Moja sieć komunikacji:

Facebook & Instagram & Pinterest