Pierwsze chwile

…ponieważ liczą się Wasze więzi

Sesja noworodkowa w domu to spotkania pełne bliskości odbywające się u Was. Pierwsze chwile razem są wyjątkową okazją do poznania i wykonania subtelnych, pełnych światła i naturalnych zdjęć rodzinnych.

Dlaczego warto umówić się na sesję w domu?

📎 Twój dom to najlepsza przestrzeń do wykonania sesji noworodkowej ponieważ czujecie się w nim pewnie i bezpiecznie, co nie jest bez znaczenia dla maluszka.

📎 Czas biegnie, dzieci rosną a po sesji zostają wam nie tylko wspomnienia ale też możliwość wracania do nich spoglądając na zdjęcia na ścianie czy w albumie rodzinnym.

📎 Otwieracie kolejny rozdział jako rodzina a sesja jest najlepszą pamiątką oraz czasem wartościowym, który spędzacie ze sobą.

📎 Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązującą relacje zarówno z dużymi jak i małymi. Jestem pewna, że złapiemy wspólny język i poczujesz jakbyśmy znały się wiele lat.  

📎 Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie co w połączeniu z poczuciem estetyki daje najlepsze efekty, które przewyższą wasze oczekiwania i wzbudzą podziw rodziny i bliskich.

Musisz też wiedzieć, że:

Twój dom to dla mnie obszar do kreatywnego działania by pokazać Wasze rodzinne chwile w sposób niewymuszony i naturalny.

Być może myślisz, że Twój dom nie jest odpowiedni do fotografowania? Nic bardziej mylnego. Na moich zdjęciach głównymi bohaterami jesteście zawsze Wy i Wasze emocje. Wszystko inne zwyczajnie ginie w głębi ostrości obiektywu.

Podpowiem jak przygotować się do spotkania byście czuli się dobrze w trakcie a Wasze kadry zyskały na wyjątkowości i estetyce. To nie tylko kwestie stylizacji ale też pamięć o zadbaniu o rytm dnia małych dzieci by one też czuły się swobodnie.

Sesję noworodkową dobrze jest zaplanować między 7 a 30 dniem życia maluszka. Z doświadczenia wiem, że w moich kadrach najlepiej pozują maluszki, które nie tylko śpią ale są nieco większe i poddają się Waszym dotykom i pieszczotom. Na spotkaniu planujemy więcej czasu dla komfortu Waszego i dziecka.

Sesja noworodkowa w Twoim domu

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
950 pln1450 pln
10 najładniejszych zdjęć w wersji
cyfrowej
20 najładniejszych zdjęć w wersji
cyfrowej
Wydruk w formacie 15×23 cmWydruk w formacie 15×23 cm
Galerię on-line i możliwość udostępniania jejGalerię on-line i możliwość udostępniania jej

Twoje zdjęcia z wybranego pakietu zapakowane są w estetyczne teczki. ⬇

Dodatki

✔ KOLEJNE UJĘCIA – 45 zł./szt. lub 400 zł. pakiet 10 szt.

✔ FOTOALBUM – w formacie 20×20 – 200 zł. ⬇

✔ PREMIUM BOX – 10 sztuk zdjęć na sztywnych kartach w passe-partout 20×30 cm, w eleganckim pudełku 300 zł. lub 20 szt. zdjęć – 600 zł. ⬇

✔ WYDRUK FOTOGRAFICZNY W RAMIE w passe-partout – 30×42 cm – 300 zł. ⬇

Zarezerwuj termin

Sesja noworodkowa

Facebook & Instagram & Pinterest