Sesja noworodkowa to spotkania pełne bliskości i niezależnie czy odbywają się u Was, w plenerze czy studiu są dla mnie wyjątkową okazją do poznania i wykonania subtelnych, pełnych światła i naturalnych zdjęć rodzinnych.

W każdej sytuacji stawiamy na pokazywanie naturalnych emocji, których dzieci wyzwalają bez liku więc możecie liczyć na wychwycenie radości, troski i ciepłego rodzinnego dotyku w czym pomaga moje przyjazne podejście i łatwość nawiązywania relacji.

Podpowiem jak przygotować się do spotkania byście czuli się dobrze w trakcie a Wasze kadry zyskały na wyjątkowości i estetyce. To nie tylko kwestie stylizacji ale też pamięć o zadbaniu o rytm dnia małych dzieci by one też czuły się swobodnie.

Poniżej znajdziecie pakiety, które dla Was przygotowałam. I pamiętajcie, że spotkania mają miejsce w Warszawie i okolicach.

Studio Dolny Mokotów

Sesję noworodkową dobrze jest zaplanować między 7 a 40 dniem życia maluszka. Z doświadczenia wiem, że w moich kadrach najlepiej pozują maluszki, które nie tylko śpią ale są nieco większe i poddają się Waszym dotykom i pieszczotom. Na spotkaniu planujemy więcej czasu dla komfortu Waszego i dziecka.

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
600 pln850 pln
2h3h
15 zdjęć w wersji cyfrowej25 zdjęć w wersji cyfrowej
15 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm
25 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm
rodzeństwo +50 złrodzeństwo +50 zł

możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 40 zł/szt.

Sesje w Waszym domu

To są spotkania z Wami w przestrzeni, którą tworzycie, w której czujecie się swobodnie. Jest to dla mnie obszar do kreatywnego działania by pokazać Wasze rodzinne chwile w sposób niewymuszony i naturalny. I nie przejmujcie się tym, że Wasze domy nie są gotowe do fotografowania ponieważ na moich zdjęciach głównymi bohaterami jesteście zawsze Wy i Wasze emocje. Wszystko inne zwyczajnie ginie w głębi ostrości obiektywu.

Plener to spokojny spacer wśród natury, która jest najlepszym tłem dla sesji rodzinnych, na którym doskonale widać emocje i radość z tego wspólnego czasu.

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
850 pln1650 pln
1h2h
15 zdjęć w wersji
cyfrowej
35 w wersji
cyfrowej
15 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm
35 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm

Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 40 zł/szt.

Sesja brzuszek i maluszek

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
1650 pln2150 pln
1h+1h1h + 2h
40 zdjęć w wersji
cyfrowej
80 w wersji
cyfrowej
40 zdjęć
wydrukowanych
format 15×23 cm
80 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm

Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 40 zł/szt.

Wasze zdjęcia zapakowane są w estetyczne teczki i pudełka.

Zarezerwuj termin

Facebook & Instagram & Pinterest