Pierwsze chwile

…ponieważ liczą się Wasze więzi

Sesja noworodkowa w domu to spotkania pełne bliskości odbywające się u Was. Pierwsze chwile razem są wyjątkową okazją do poznania i wykonania subtelnych, pełnych światła i naturalnych zdjęć rodzinnych.

Podpowiem jak przygotować się do spotkania byście czuli się dobrze w trakcie a Wasze kadry zyskały na wyjątkowości i estetyce. To nie tylko kwestie stylizacji ale też pamięć o zadbaniu o rytm dnia małych dzieci by one też czuły się swobodnie.

Sesję noworodkową dobrze jest zaplanować między 7 a 30 dniem życia maluszka. Z doświadczenia wiem, że w moich kadrach najlepiej pozują maluszki, które nie tylko śpią ale są nieco większe i poddają się Waszym dotykom i pieszczotom. Na spotkaniu planujemy więcej czasu dla komfortu Waszego i dziecka.

To są spotkania z Wami w przestrzeni, którą tworzycie, w której czujecie się swobodnie. Jest to dla mnie obszar do kreatywnego działania by pokazać Wasze rodzinne chwile w sposób niewymuszony i naturalny. I nie przejmujcie się tym, że Wasze domy nie są gotowe do fotografowania ponieważ na moich zdjęciach głównymi bohaterami jesteście zawsze Wy i Wasze emocje. Wszystko inne zwyczajnie ginie w głębi ostrości obiektywu.

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
750 pln1350 pln
15 zdjęć w wersji
cyfrowej
35 w wersji
cyfrowej
Wydruk w formacie 15×23 cmWydruk w formacie 15×23 cm
Galerię on-line i możliwość udostępniania jejGalerię on-line i możliwość udostępniania jej

Dodatki

-> Kolejne ujęcia – 40 zł/szt.

-> 10 sztuk zdjęć w passe-partout 20×30 cm, w eleganckim pudełku (zdjęcia oprawiasz i możesz powiesić na ścianie lub postawić na komodzie) – 300 zł.

Zarezerwuj termin

Wasze zdjęcia z wybranego pakietu zapakowane są w estetyczne teczki.

Facebook & Instagram & Pinterest