Czas wartościowy rodzinnie

…ponieważ liczą się Wasze więzi

Dlaczego warto umówić się na sesję rodzinną?

📎 Sesja rodzinna w plenerze to przede wszystkim przestrzeń do wykonania sesji rodzinnej ponieważ czujecie się w niej swobodnie, co nie jest bez znaczenia gdy macie w domu „żywe sreberka”.

📎 Czas biegnie, dzieci rosną a po sesji zostają wam nie tylko wspomnienia ale też możliwość wracania do nich spoglądając na zdjęcia na ścianie czy w albumie rodzinnym.

📎 Sesja jest najlepszą pamiątką oraz czasem wartościowym, który spędzacie ze sobą podczas spaceru w plenerze. Zmierzamy do kryjówek w koronach drzew, karmimy wiewiórki oraz ptaki, wspinamy się po gałęziach. Jesienią bawimy się w liściach. W tym czasie powstają kadry naturalne i spontaniczne ale też takie pozowane gdzie będzie widać całą rodzinę.

📎 Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązującą relacje zarówno z dużymi jak i małymi. Jestem pewna, że złapiemy wspólny język i poczujesz jakbyśmy znały się wiele lat. To pomaga wam się tworzyć na całą sytuację i spotkanie przebiega naturalnie. 

📎 Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie co w połączeniu z poczuciem estetyki daje najlepsze efekty, które przewyższą wasze oczekiwania i wzbudzą podziw rodziny i bliskich.

Musisz też wiedzieć, że:

Plener to dla mnie obszar do kreatywnego działania by pokazać Wasze rodzinne chwile w sposób niewymuszony i naturalny.

Podpowiem jak przygotować się do spotkania byście czuli się dobrze w trakcie a Wasze kadry zyskały na wyjątkowości i estetyce. To nie tylko kwestie stylizacji ale też pamięć o zadbaniu o rytm dnia małych dzieci by one też czuły się swobodnie.

Mam swoje miejsca na takie rodzinne spotkania ale też chętnie pojawię się w waszym ulubionym miejscu.

Stawiamy na pokazywanie naturalnych emocji, których dzieci wyzwalają bez liku więc możecie liczyć na wychwycenie radości, troski i ciepłego rodzinnego dotyku w czym pomaga moje przyjazne podejście i łatwość nawiązywania relacji.

Sesja w plenerze

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
950 pln1250 pln
10 najładniejszych zdjęć w wersji cyfrowej20 najładniejszych zdjęć w wersji cyfrowej
Wydruki w formacie 15×23 cmWydruki w formacie 15×23 cm
Galeria on-line i możliwość udostępniania jejGaleria on-line i możliwość udostępniania jej

Twoje zdjęcia z wybranego pakietu zapakowane są w estetyczne teczki. ⬇

Dodatki

✔ KOLEJNE UJĘCIE – 45 zł/szt. lub 400 zł pakiet 10 szt.

✔ FOTOALBUM – w formacie 20×20 – 200 zł. ⬇

✔ PREMIUM BOX – 10 sztuk zdjęć na sztywnych kartach w passe-partout 20×30 cm, w eleganckim pudełku 300 zł. lub 20 szt zdjęć – 600 zł. ⬇

✔ WYDRUK FOTOGRAFICZNY W RAMIE w passe-partout – 30×42 cm – 300 zł. ⬇

Zarezerwuj termin

Sesja rodzinna w plenerze

Facebook & Instagram & Pinterest