Bliskość

…ponieważ liczą się Wasze więzi

Sesja w studiu rodzinna czy ciążowa to spotkania pełne bliskości, które są dla mnie wyjątkową okazją do poznania i wykonania subtelnych, pełnych światła naturalnych zdjęć rodzinnych.

sesja w studiu | rodzinna, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca

To spotkanie, które odbywa się najczęściej na gładkim, białym tle, które pięknie podkreśla i dodatkowo rozświetla. W studiu jest mnóstwo naturalnego światła co powoduje, że zdjęcia są bardzo plastyczne. Naturalne światło jest dzięki przeszkleniom. Dają nam one też subtelne kadry w oknach.

Dlaczego warto umówić się na sesję w studiu?

📎 Studio to przestrzeń, w której możecie umówić się niezależnie od pogody. Panuje w nim przyjazna i domowa atmosfera.

📎 Czas biegnie, dzieci rosną a po sesji zostają wam nie tylko wspomnienia ale też możliwość wracania do nich spoglądając na zdjęcia na ścianie czy w albumie rodzinnym.

📎 Nasze spotkanie jest najlepszą pamiątką oraz czasem wartościowym, który spędzacie ze sobą, w efekcie którego powstają zdjęcia.

📎 Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązującą relacje zarówno z dużymi jak i małymi. Jestem pewna, że złapiemy wspólny język i poczujesz jakbyśmy znały się wiele lat.  

📎 Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie co w połączeniu z poczuciem estetyki daje najlepsze efekty, które przewyższą wasze oczekiwania i wzbudzą podziw rodziny i bliskich.

Musisz też wiedzieć, że:

Studio mieści się w Warszawie na Dolnym Mokotowie (ul. Batalionu AK „Karpaty”).

Studio to dla mnie obszar do kreatywnego działania by pokazać Wasze rodzinne chwile w sposób niewymuszony i naturalny. Dlatego jest w nim poza tłem wiele miejsca na wyjątkowe kadry (jak odbicia w szybie).

Podpowiem jak przygotować się do spotkania byście czuli się dobrze w trakcie a Wasze kadry zyskały na wyjątkowości i estetyce. To nie tylko kwestie stylizacji ale też pamięć o zadbaniu o rytm dnia małych dzieci by one też czuły się swobodnie.

Sesja w studiu

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
950 pln1250 pln
10 najładniejszych zdjęć w wersji cyfrowej20 najładniejszych zdjęć w wersji cyfrowej
Wydruki w formacie 15×23 cmWydruki w formacie 15×23 cm
Galerię on-line i możliwość udostępniania jejGalerię on-line i możliwość udostępniania jej

Twoje zdjęcia z wybranego pakietu zapakowane są w estetyczne teczki. ⬇

Dodatki

✔ KOLEJNE UJĘCIA – 45 zł./szt. lub 400 zł. pakiet 10 szt.

✔ FOTOALBUM – w formacie 20×20 – 200 zł. ⬇

✔ PREMIUM BOX – 10 sztuk zdjęć na sztywnych kartach w passe-partout 20×30 cm, w eleganckim pudełku 300 zł. lub 20 zdjęć – 600 zł. ⬇

✔ WYDRUK FOTOGRAFICZNY W RAMIE w passe-partout – 30×42 cm – 300 zł. ⬇

Zarezerwuj termin

Sesja w studiu

Facebook & Instagram & Pinterest