Komunikacja obrazem

Twoja profesjonalna strona

Zastanawiasz się nad sesją wizerunkową? Napiszę dlaczego warto spotkać się ze mną i wykonać zdjęcia, które podniosą jakość Twojej komunikacji w biznesie.

📎 Mam wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu, w tym fotografii wizerunkowej. Prowadzę działalność i wiem, że wizerunek dzisiaj i komunikacja obrazem to absolutna podstawa dla prowadzenia biznesu dlatego wsłuchując się w Twoje potrzeby podczas spotkania wypracujemy optymalną i najlepszą wizję dla projektu czy marki.

📎 Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie co jest gwarancją jakości, który nie jest bez znaczenia w połączeniu z poczuciem estetyki i doświadczeniem. To zapewnia jakość zdjęć.

📎 Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązującą relację co pozwala na szybkie otwarcie się i swobodę działania podczas sesji. Czas to dzisiaj cenna waluta. Dla mnie Twój czas jest najważniejszy.

Mając powyższe na uwadze przygotowałam dwie formy i cztery pakiety, w których możemy wykonać profesjonalne zdjęcia. ⬇️

1. Portret biznesowy

Portret biznesowy dzisiaj to wizytówka i forma komunikacji obrazem. Pomogę Ci przygotować się do spotkania a podczas sesji podpowiadam i mówię jak ja widzę to w kadrze. Wspólnie ustalamy też rodzaj tła fotograficznego. W trakcie spotkania pokazuję efekty sesji ponieważ pomaga nam to uzyskać założenie i wizję. Po sesji otrzymasz dostęp do galerii online gdzie w łatwy sposób dokonasz wyboru swoich kadrów, które później poddaję subtelnej obróbce.

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
550 pln850 pln
0,5h1h
3 najładniejsze zdjęcia w wersji
cyfrowej
10 najładniejszych zdjęć w wersji
cyfrowej
Zdjęcia sformatowane na social-mediaZdjęcia sformatowane na social-media

Dodatki

✔ KOLEJNE UJĘCIA 45 zł./szt. lub pakiet 400 zł. – 10szt.

✔ Profesjonalny MAKIJAŻ – 350 zł./os.

Zarezerwuj termin

2. Sesja wizerunkowa Twojej marki, firmy

To spotkanie w przestrzeni, którą biznesowo tworzysz. W tym otoczeniu stworzymy portrety, które będą istotną częścią Twojego wizerunku jako niezbędnego dzisiaj elementu w komunikacji marketingowej. Poza portretami w tym pakiecie zobrazujemy produkty czy usługi, które macie w ofercie. Pokażemy też narzędzia oraz przestrzeń, w której prowadzisz działalność.

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
850 pln1550 pln
1h2h
10 najlepszych zdjęć w wersji
cyfrowej
20 najlepszych w wersji
cyfrowej
Zdjęcia sformatowane na social-mediaZdjęcia sformatowane na social-media

W każdym pakiecie ustalamy wspólnie czego oczekujesz a ja podpowiadam jak przygotować się do zdjęć by w dniu sesji było tak jak to sobie wyobrażasz a zdjęcia spełniały założone cele.

Dodatki

✔ KOLEJNE UJĘCIA 45 zł./szt. lub pakiet 400 zł. – 10szt.

✔ Profesjonalny MAKIJAŻ – 350 zł./os.

Zarezerwuj termin

Sesja wizerunkowa

Facebook & Instagram & Pinterest