Liczą się Wasze więzi

Sesje rodzinne czy ciążowe to spotkania pełne bliskości i niezależnie czy odbywają się u Was, w plenerze czy studiu są dla mnie wyjątkową okazją do poznania i wykonania subtelnych, pełnych światła i naturalnych zdjęć rodzinnych.

W każdej sytuacji stawiamy na pokazywanie naturalnych emocji, których dzieci wyzwalają bez liku więc możecie liczyć na wychwycenie radości, troski i ciepłego rodzinnego dotyku w czym pomaga moje przyjazne podejście i łatwość nawiązywania relacji.

Podpowiem jak przygotować się do spotkania byście czuli się dobrze w trakcie a Wasze kadry zyskały na wyjątkowości i estetyce. To nie tylko kwestie stylizacji ale też pamięć o zadbaniu o rytm dnia małych dzieci by one też czuły się swobodnie.

Poniżej znajdziecie pakiety, które dla Was przygotowałam. I pamiętajcie, że spotkania mają miejsce w Warszawie i okolicach.

Studio Dolny Mokotów

To spotkanie, które odbywa się najczęściej na gładkim, białym tle, które pięknie podkreśla i dodatkowo rozświetla. W studiu jest mnóstwo naturalnego światła co powoduje, że zdjęcia są bardzo plastyczne. Naturalne światło jest dzięki przeszkleniom. Dają nam one też subtelne kadry w oknach.

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
450 pln850 pln
1h2h
10 zdjęć w wersji cyfrowej20 zdjęć w wersji cyfrowej
10 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm
20 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm

możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 40 zł/szt.

Zarezerwuj termin

Sesje w plenerze lub Waszym domu

To są spotkania z Wami w przestrzeni, którą tworzycie, w której czujecie się swobodnie. Jest to dla mnie obszar do kreatywnego działania by pokazać Wasze rodzinne chwile w sposób niewymuszony i naturalny. I nie przejmujcie się tym, że Wasze domy nie są gotowe do fotografowania ponieważ na moich zdjęciach głównymi bohaterami jesteście zawsze Wy i Wasze emocje. Wszystko inne zwyczajnie ginie w głębi ostrości obiektywu.

Plener to spokojny spacer wśród natury, która jest najlepszym tłem dla sesji rodzinnych, na którym doskonale widać emocje i radość z tego wspólnego czasu.

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
850 pln1650 pln
1h2h
15 zdjęć w wersji cyfrowej35 zdjęć w wersji cyfrowej
15 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm
35 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm

Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 40 zł/szt.

Wasze zdjęcia zapakowane są w estetyczne teczki i pudełka.

Zarezerwuj termin

Facebook & Instagram & Pinterest