Plener | Wasz dom

…ponieważ liczą się Wasze więzi

Sesje rodzinne czy ciążowe to spotkania pełne bliskości i niezależnie czy odbywają się u Was czy w plenerze są dla mnie wyjątkową okazją do poznania i wykonania subtelnych, pełnych światła i naturalnych zdjęć rodzinnych.

W każdej sytuacji stawiamy na pokazywanie naturalnych emocji, których dzieci wyzwalają bez liku więc możecie liczyć na wychwycenie radości, troski i ciepłego rodzinnego dotyku w czym pomaga moje przyjazne podejście i łatwość nawiązywania relacji.

Dom to spotkanie z Wami w przestrzeni, którą tworzycie, w której czujecie się swobodnie. Jest to dla mnie obszar do kreatywnego działania by pokazać Wasze rodzinne chwile w sposób niewymuszony i naturalny. I nie przejmujcie się tym, że Wasze domy nie są gotowe do fotografowania ponieważ na moich zdjęciach głównymi bohaterami jesteście zawsze Wy i Wasze emocje. Wszystko inne zwyczajnie ginie w głębi ostrości obiektywu.

Plener to spokojny spacer wśród natury, która jest najlepszym tłem dla sesji rodzinnych, na którym doskonale widać emocje i radość z tego wspólnego czasu.

Podpowiem jak przygotować się do spotkania byście czuli się dobrze w trakcie a Wasze kadry zyskały na wyjątkowości i estetyce. To nie tylko kwestie stylizacji ale też pamięć o zadbaniu o rytm dnia małych dzieci by one też czuły się swobodnie.

PAKIET PODSTAWOWYPAKIET ROZSZERZONY
850 pln1350 pln
1h2h
20 zdjęć w wersji cyfrowej30 zdjęć w wersji cyfrowej
20 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm
30 zdjęć wydrukowanych
format 15×23 cm

Dodatki

kolejne ujęcia – 40 zł/szt.

10 sztuk zdjęć w passe-partout 20×30 cm, w eleganckim pudełku (zdjęcia oprawiasz i możesz powiesić na ścianie lub postawić na komodzie) – 300 zł.

Umów się na sesję

Wasze zdjęcia z wybranego pakietu zapakowane są w estetyczne teczki.

Zarezerwuj termin

Facebook & Instagram & Pinterest