Fotografia kobieca to zatrzymanie czasu i pokazanie Twojego najlepszego oblicza niezależnie czy zrobimy sesję w studio czy w plenerze.
Spotkajmy się by zatrzymać ten moment Twojego życia na naturalnych zdjęciach, do których będziesz mogła wracać w każdej chwili.
Sesja w studiu to więcej intymności oraz wygody dla Ciebie a przy tym klimat i naturalność zdjęć pozostaje niezmienny. Są to też zdjęcia ponadczasowe i minimalistyczne w formie. Studio mieści się w Warszawie na Dolnym Mokotowie.
Wiedz, że zdjęcia możemy wykonać w dowolnym dniu – niezależnie czy jest to dzień tygodnia czy weekend.
Po zakończonym spotkaniu otrzymasz link do galerii, z której wybierasz swoje najpiękniejsze kadry. Po subtelnej korekcie otrzymasz swoje zdjęcia wydrukowane w formacie 15×23 cm na matowym papierze i zapakowane w elegancką teczkę.
Jestem pewna, że z naszego spotkania dostaniesz nie tylko piękne i ponadczasowe ujęcia ale też świetny czas i doskonałą pamiątkę na lata. Ponieważ liczą się wasze więzi.