Chrzest Święty, inspiracje na to piękne wydarzenie.

No to zaczęło się. Sezon na uroczystości rodzinne (i nie tylko) rozpoczęty. Uwielbiam ten czas i reportaże, które powstają bardzo naturalnie, bez wytwarzania niepotrzebnego ciśnienia w tym dniu a raczej pozbywaniu się go poprzez dobre zaplanowanie (o tym jeszcze napiszę).

Z jakich usług (poza fotograficznymi) możesz skorzystać by podkreślić wyjątkowość uroczystości?

Ubranie i akcesoria do Chrztu.

Tutaj proponuję Ci marki, które stawiają na klasykę, elegancję i naturalność. W Petit Maison znajdziesz wysokiej jakości wyjątkowe ubrania dla swojego dziecka, Viktoria zaproponuje Ci proste wzory ale też ozdobniejsze, Abrakadabra to chyba najczęściej wybierana marka ubierająca dzieci na wyjątkowe okazje. A w Lilen znajdziesz bardzo naturalne i klasyczne rozwiązania. W każdym z miejsc możesz zamówić świecę oraz szatkę potrzebną podczas sakramentu.

Restauracja.

Najczęstszym wyborem jest restauracja w bliskim otoczeniu Twojego zamieszkania. Ja mogę tutaj bazując na moim doświadczeniu różnych miejsc wskazać takie, które wyróżniają się swoją jakością nie tylko w sferze smaku ale też estetyki, otoczenia, oświetlenia wnętrza czy obsługi.

Niedawno poznane i warte uwagi w centrum Warszawy to np. Hotel Verte czy znana od dawna Qchnia Artystyczna albo Villa Foksal, na Śródmieściu północnym znajdziesz restaurację Florian Ogień i Woda, a na praskiej stronie znajdziesz ArtHotel Stalowa 52.

Oddalając się od stolicy w Józefowie znajdziesz Winiarnię nad Jeziorem a w kierunku Piaseczna szukaj Białej Żyrafy. W Konstancinie polecam odkrytą niedawno Restaurację Różaną oraz Las i Wino. W Zegrzu mamy Restaurację w hotelu 500 a dalej w Nasielsku Hotel Nosselia.

W okolicy Sadyby/Wilanowa warta uwagi jest Restauracja Reforma. W okolicy Ursynowa mamy restauracje American House czy Winowajców Roku. To tylko wybrane miejsca, które polecam ponieważ znajdziesz tam wysoką jakość.

Papeteria.

Poza restauracją, wcześniej możesz zadbać o to by w wyjątkowy sposób zaprosić rodzinę i bliskich na to wydarzenie. Możesz skorzystać np. z oferty Pięknie Proszę, Papeterrier czy Broda zaprasza. Każde z miejsc wyróżnia się czymś innym i mam nadzieję znajdziesz w nich coś co trafi w Twoją estetykę.

Dekoracje kwiatowe.

One będą podkreślały charakter i uroczystość wydarzenia nie tylko na przyjęciu ale też w domu. W każdym zaproponowanym przeze mnie miejscu znajdziesz wyjątkowe bukiety, wianki czy całe girlandy kwiatowe, które zostaną dopasowane do stylu i kolorystyki uroczystości. Zajrzyj do Kwiatki Kaśki, Kwiaciarni Mińska 7. Duże zamówienia kwiatowe są specjalnością A Deco Atelier czy Nova-flora.

Dekoracje balonowe

Modne są ostatnio dekoracje balonowe. Znalazłam dla Ciebie np. Odlotowy balon czy Warsaw Baloon Makers oraz Helove Balony. Tam znajdziesz osoby, które mają doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych konceptów balonowych od minimalistycznych w formie do bardzo rozbudowanych.

Słodycze.

Jeżeli jesteście słodko-lubni to przyjdą wam z pomocą np. Bajeczne Torty (Mokotów) Artystyczna Cukiernia (Praga), Słodko w Ustach (w oddaleniu Warszawy) czy Ciastko z Dziurką (Centrum stolicy). Miejsca stawiające na jakość a swoją ofertę dopasują do oczekiwań i formatu przyjęcia.

Czy jakość usług ma znaczenie?

Na zakończenie stawiam pytanie, które ma bardzo prostą odpowiedź. Tak, jakość usług ma znaczenie. Dzień, w którym stajesz przed wyzwaniem organizacji przyjęcia, spotkania i ugoszczenia swojej rodziny zasługuje na najwyższy poziom i oprawę.

Za jakością usługodawców stoją doświadczenie, praca na najlepszym sprzęcie czy z najlepszymi składnikami oraz świetna obsługa dbająca o wasz komfort w tym dniu ale też po nim.

Marki stawiające na jakość przede wszystkim tworzone są z wielkiej pasji co zawsze będzie stawiało Ciebie i Twoje oczekiwania na pierwszym miejscu by ten dzień był doskonały.

A teraz jeżeli chcesz zdjąć sobie kłopot organizacji przyjęcia przychodzę z rozwiązaniem i polecam Ci najlepsze Justynę Grzymałę – organizatorkę eventów lub Dorotę z Architektów Przyjęć.

👉 MOJA OFERTA FOTOGRAFICZNA 👈

I już tak zupełnie na zakończenie zaproszę Cię do śledzenia kolejny wpis będzie o tym jak przygotować się do tego ważnego dnia.

Chrzest Święty inspiracje

Facebook & Instagram & Pinterest