chwile razem…

Sesja ciążowa w studiu to najlepszy wybór dla osób, które nie są przekonane do zdjęć w plenerze czy własnym domu. Niezależnie od pory roku zapamiętam dla was spotkanie w naturalnych ujęciach. Podpowiem też jak przygotować się do sesji, które nie są specjalnie wymagające. Mam też w zanadrzu coś od siebie przygotowane.

Co musicie wiedzieć?

Takie zdjęcia to więcej intymności oraz wygody dla was a przy tym klimat i naturalność waszych emocji i zdjęć pozostaje niezmienny. Są to też zdjęcia ponadczasowe i minimalistyczne w formie.

Studio mieści się w Warszawie na Dolnym Mokotowie a zdjęcia możemy wykonać w dowolnym dniu – niezależnie czy jest to dzień tygodnia czy weekend. Po zakończonym spotkaniu otrzymacie link do galerii, z której wybieracie swoje najpiękniejsze kadry. Po subtelnej korekcie otrzymacie swoje zdjęcia wydrukowane w formacie 15×23 cm na błyszczącym papierze.

ZOBACZ OFERTĘ

Sesja na czarnym tle

Sesja ciążowa na białym tle

Jestem pewna, że jeżeli wpadniesz do mnie to zyskasz nie tylko piękne ujęcia ale też świetny czas i doskonałą pamiątkę na lata. Ponieważ liczą się wasze więzi.

Kontakt.

ZOBACZ OFERTĘ

Sesja ciążowa w studiu

Facebook & Instagram & Pinterest