chwile razem…

Sesja ciążowa w studiu to najlepszy wybór dla osób, które nie są przekonane do zdjęć w plenerze czy własnym domu. Niezależnie od pory roku zapamiętam dla was spotkanie w naturalnych ujęciach. Podpowiem też jak przygotować się do sesji, które nie są specjalnie wymagające. Mam też w zanadrzu coś od siebie przygotowane.

Co musicie wiedzieć?

Takie zdjęcia to więcej intymności oraz wygody dla was a przy tym klimat i naturalność waszych emocji i zdjęć pozostaje niezmienny. Są to też zdjęcia ponadczasowe i minimalistyczne w formie.

Studio mieści się w Warszawie na Dolnym Mokotowie, a zdjęcia możemy wykonać w dowolnym dniu – niezależnie czy jest to dzień tygodnia czy weekend. Po zakończonym spotkaniu otrzymacie link do galerii, z której wybieracie swoje najpiękniejsze kadry. Po subtelnej korekcie otrzymacie swoje zdjęcia wydrukowane w formacie 15×23 cm na matowym papierze.

ZOBACZ OFERTĘ

Sesja na czarnym tle

ZOBACZ OFERTĘ
ZOBACZ OFERTĘ

Sesja ciążowa na białym tle

Jestem pewna, że jeżeli wpadniesz do mnie to zyskasz nie tylko piękne ujęcia ale też świetny czas i doskonałą pamiątkę na lata. Ponieważ liczą się wasze więzi.

Kontakt.

ZOBACZ OFERTĘ

Sesja ciążowa w studiu

Facebook & Instagram & Pinterest