Ponieważ liczą się wasze więzi a sesja na roczek czy urodziny dziecka w ogóle, w studiu u mnie – na Dolnym Mokotowie jest pewną opcją.

Zastanawiasz czy sesja w studio jest dla was odpowiednia? Czy warto fatygować się z domu do innego miejsca? Co będzie jak mały model/ka zaśnie po drodze? Czy musisz jakoś się przygotować? Już piszę i rozwiewam wątpliwości.

Dlaczego warto umówić się na sesję?

Jest kilka ważnych wydarzeń w życiu rodziny, które już nie wrócą. Jedną z nich jest roczek dziecka. Żadne kolejne urodziny nie będą jak te pierwsze i chociażby dlatego warto pomyśleć by zapisać te chwile i móc do nich wracać patrząc na galerię zdjęć na ścianie czy komodzie. Ale to, że pierwsze urodziny są wyjątkowe nie oznacza, że kolejne nie zasługują na spotkanie w studiu. Zdjęcia wykonywane co roku pokazują jak pięknie rośniecie i rozwijacie się rodzinnie. Dlatego nie zastanawiaj się i przeczytaj jak u mnie to wygląda.

Tło w studiu.

Jeżeli lubisz jasne i niczym nie zmącone kadry to sesja w studio będzie dla Ciebie. Białe tło odbija naturalne kadry przez co pięknie widać was i wasze emocje, na które jestem zawsze czujna.

Zdjęcia w odbiciach okien.

Swój czas i waszą uwagę przykuwają ostatnio sesje w odbiciach okiennych i są one dopełnieniem i czymś co podczas spotkania naturalnie wychodzi. Zdjęcia są bardzo subtelne przez co pięknie widać Was i emocje. Cieszę się, że je lubicie i o nie pytacie.

Czas na sesji.

Przestrzeń jest przyjazna i na wszystko dajemy sobie czas, nie zmuszając do niczego. Dlatego nawet jeżeli maluch uśnie w drodze to mamy doskonałą okazję do poznania się. Potraktuj to spotkanie jako odskocznię i zrobienie czegoś wyjątkowego do czego będziesz wracała każdorazowo patrząc na zawieszone zdjęcia na ścianie. To jest czas wartościowy dla was i przyjemna chwila. Planujemy godzinę ale nie spinamy się założonym czasem.

Jak przygotować się.

Całe przygotowania sprowadzają się do obmyślenia i zabrania spójnych i jednolitych stylizacji. Często wystarczą jeansy, białe t-shirty/koszule, bose stopy i wasza miłość. To zawsze jest na podorędziu domowym. I tyle. Niczego, poza dobrym humorem już nam nie potrzeba.

Podczas i po sesji.

Podczas sesji dużo podpowiadam w kontekście pozowania ale też podglądamy efekty, poprawiamy ujęcia. Z doświadczenia wiem, że każde kolejne minuty to rozluźnienie nie tylko dla rodziców ale też dla malucha. Po sesji otrzymujecie ode mnie link do galerii, z której wybieracie najlepsze kadry. Zdjęcia dostajecie nie tylko w wersji cyfrowej ale też drukowanej na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15×23 cm, opakowane w piękną teczkę lub pudełko.

Jestem pewna, że jeżeli wpadniesz do mnie to zyskasz nie tylko piękne ujęcia ale też świetny czas i doskonałą pamiątkę na lata. Ponieważ liczą się wasze więzi.

ZOBACZ OFERTĘ

Facebook & Instagram & Pinterest