Magiczne chwile

…ponieważ liczą się Wasze więzi

Sesja świąteczna to spotkania, które mają miejsce od listopada do połowy grudnia. I mogą odbyć się w warszawskim studiu na Dolnym Mokotowie lub w przestrzeni, którą tworzycie czyli waszym domu.

Podpowiem jak przygotować się do spotkania byście czuli się dobrze w trakcie a Wasze kadry zyskały na wyjątkowości i estetyce. To nie tylko kwestie stylizacji ale też pamięć o zadbaniu o rytm dnia małych dzieci by one też czuły się swobodnie.

Studio Dolny Mokotów

To spotkanie, które odbywa się najczęściej w zorganizowanej przestrzeni, w której uchwycę świąteczny klimat z każdego miejsca a Wy możecie czuć się swobodnie. W ujęciach nie znajdziecie zbyt wielu akcesoriów. Stawiam na pokazanie Was w delikatnej aranżacji bożonarodzeniowej.

450 zł.
5 zdjęć cyfrowych
Wydruki w formacie 15×23 cm
Galerię w strefie klienta i możliwość udostępniania jej bliskim
e-kartka z wybranym ujęciem
Umów się na sesję

możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 55 zł/szt. lub pakiet 10 szt. – 500 zł.

Sesje w Waszym domu

To są spotkania z Wami w przestrzeni, którą tworzycie, w której czujecie się swobodnie. Jest to dla mnie obszar do kreatywnego działania by pokazać Wasze rodzinne chwile w sposób niewymuszony i naturalny. Świąteczny klimat możecie zachować na dłużej ubierając dom już na początku grudnia i cieszyć się nim długo po Wigilii. Spotykamy się żeby upiec pierniki, otworzyć kalendarz adwentowy i spędzić czas na ubieraniu choinki wówczas mamy gwarancję naturalnych świątecznych kadrów.

850 zł.
1h
15 zdjęć w wersji cyfrowej
15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 cm
Galerię w strefie klienta i możliwość udostępniania jej bliskim
e-kartka z wybranym ujęciem
Zarezerwuj termin

Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 45 zł/szt. lub pakiet 10 szt. – 400 zł.

Wasze zdjęcia zapakowane są w estetyczne teczki. ⬇

Facebook & Instagram & Pinterest