Fotografia kobieca i mamy w rolach głównych.

Dzień Kobiet jest doskonałym momentem żeby postawić na siebie i dać oddech macierzyńskim obowiązkom. Takie założenie przyświecało mi myśląc kogo chciałabym pokazać podczas sesji kobiecych realizowanych z okazji tego święta.

Dlatego w moim studiu na warszawskim Dolnym Mokotowie, przed obiektywem usiadły dziewczyny, które obecnie skupione są na macierzyństwie i wychowaniu dzieci, a siebie i swoje potrzeby stawiają trochę dalej.

Efektem tych spotkań jest ta wirtualna wystawa w postaci filmowych klatek i zdjęciami kobiet, które mogły mieć ten czas wyłącznie dla siebie, będący chwilą oddechu, bez wołających za czymś dzieci. Spotkałam wiele niesamowitych dziewczyn, pełnych pasji, dobrych emocji i pozytywnej energii.

To druga edycja zwieńczona wystawą, w tym roku w trochę innym wydaniu. Ja zawsze czekam na te spotkania ponieważ one wnoszą do mojej pracy element fascynacji wynikający z nieustannej chęci poznawania nowych osób.

To mnie kręci i w mojej pracy bardzo to doceniam – piękno i wspaniałość, dobroć ludzi których mam możliwość spotkać na swojej drodze. Czasami na chwilę a często na dłużej zostają w sercu.

Mam nadzieję, że wszystko to zobaczycie na portretach.

Napisz do mnie i poznajmy się.

Zapraszam też do odwiedzin:

Facebook & Instagram & Pinterest