„Być kobietą mieszkającą na Siekierkach”

To już czwarta edycja i zaproszenie do projektu przez Fundację „BO WARTO” i DOBRE Miejsce. Czwarta możliwość poznania lokalnych mam, żon, sióstr i córek. Kobiet, które swój czas dzielą między dom, pracę i relacje rodzinne.

Cieszę się, że zaufały mi i przyszły do mnie na sesję kobiecą. Mogłam dmuchnąć w ich skrzydła kobiecości. Oderwać je od codzienności by mogły zrobić coś tylko dla siebie. Postawić siebie na pierwszym miejscu.

To był bardzo intensywny czas, który zwieńczyła wystawa, która odbywa się zawsze w okolicy dnia kobiet. W tym roku był to 11 marca.

Czy energia, którą odkrywałyśmy podczas spotkań przed aparatem przeniosła się na salę wystawową? Oczywiście! To był wspaniały dzień i moc kobiecych ale też rodzinnych chwil. Dziewczyny pokazywały efekty swoim bliskim.

Ja bardzo dziękuję wszystkim obecnym, unoszę się nad ziemią do teraz. Cudownie było wszystkie zobaczyć, uścisnąć i zamienić kilka słów. Poznać rodziny.

DOBRE Miejsce napisało: „Cudowna Kobieca sobota w DOBRYM ujęciu Kobiety, kwiaty, uśmiechy, zdjęcia, radość… to wszystko wczoraj w piękną sobotę w DOBRE miejsce… 40 portretów wspaniałych KOBIET wypełniło przestrzeń DOBREGO MIEJSCA w ramach IV. WYSTAWY fotograficznej pt. „BYĆ KOBIETĄ mieszkającą na Siekierkach” autorstwa Pani Wioletta Pietrucha Fotografia Na wystawę przybyli fundacyjni sąsiedzi, znajomi i mieszkańcy naszego osiedla, a co najpiękniejsze – cieszący się i brykający – najmłodsi. Było naprawdę sympatycznie i radośnie. Wszyscy z zachwytem oglądali, podziwiali i swoje SERCA otwierali…”

Bardzo dziękuję!

Fot. Renata Wardecka.

Facebook & Instagram & Pinterest

Kontakt

IV. Wystawa Fotograficzna